Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atopowe zapalenie skóry

Utworzony przez marcin76, 12 grudnia 2014 r. o 22:32
ja używam u mojego synka emolientów exomega control. na pewno pomagają, bo synek się nie drapie i mówi , że nie swędzi. trzeba tylko ich regularnie używac i w miarę możliwości unikać mydeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas najlepiej się sprawdza atoperal. Cała rodzina stosuje. Oboje z mężem mamy suchą skórę, a dzieci są alergikami i mają azs, nic fajnego, bo skóra jest wiecznie sucha i swędząca. Do tego te ciągłe wysypki. Na szczęście odkąd używam atoperalu do mycia i nawilżania to róznica jest ogromna. Zauważyłam, że dzieci nawet lepiej śpią, bo nie budzą się co chwilę przez to swędzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stosowałam naprawdę przeróżne maści, kremy. I zazwyczaj na początku jest ok, ale mam wrażenie, że po czasie skóra się po prostu przyzwyczaja.. Też tak macie? Teraz dostałam receptę na maść wykonaną na miejscu w aptece (na szczęście mam DOZ pod domem, a  oni realizują takie recepty), ciekawa jestem jak ona się sprawdzi, bo skład ma fajny, naturalny. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem jak atopowe zapalenie skóry potrafi uprzykrzyć życie. Odpowiednia pielęgnacja i stosowanie odpowiednich preparatów mogą znacznie poprawić Twoje samopoczucie i kondycję skóry. Mi bardzo szybko ulgę przyniosło stosowanie kremu Octenicare - jest świetny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna sprawa z tym, że w aptece DOZ wykonują na miejscu leki recepturowe. W zeszłym tygodniu też odebrałam maść z przepisu lekarza, zapłaciłam naprawdę niewiele, a działa świetnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zmagania z AZS są wieloletnie i tak naprawdę dopiero w ostatnich miesiącach w sieci trafiłem na ***s://elinne.pl/pl/p/Emulsja-normalizujaca-dla-dzieci-i-doroslych-AZS%2C-luszczyca%2C-sucha-skora-oraz-inne-anomalie-skorne-NOWOSC/40 i to nieco inny produkt niż to co proponowali mi do tej pory lekarze. Ale to co najważniejsze to fakt, że rzeczywiście na mnie działa i widzę poprawę, dolegliwości są mniejsze, skóra nie swędzi, nie jest tak sucha.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...